Automobilová preprava

Moderné technológie a zariadenia umožňujú organizovať dodávku tovaru a zaisťovať tak vysokú spoľahlivosť a bezpečnosť tovaru. Napriek tomu ide o pomerne zložitý a zodpovedný proces, ktorý si vyžaduje veľa skúseností, znalostí a samozrejme pochopenie špecifík trhu.
Spoločnosť MBF-Group ponúka širokú škálu riešení pre cestnú prepravu tovaru po celom Slovensku a ďalších krajinách Európy a SNS, čo zaručuje maximálnu flexibilitu a dôsledné dodržiavanie dodacích lehôt
Každá prepravná a logistická operácia je výsledkom premyslenej stratégie, ktorej cieľom je poskytnúť našim zákazníkom optimálne obchodné riešenie.
Naše služby:
  • Dodanie nákladov po celom území Slovenska.
  • Dodávka do / z európskych krajín, ako aj ďalších krajín SNS.
  • Dodávka a dokumentačná podpora pre zber a malý náklad z / do ktoréhokoľvek miesta v Európe s využitím skladov v Poľsku, na Slovensku a v Maďarsku.
  • Výber a dodávka nákladov prechádzajúceho cez prístavy Nemecka, Poľska, Ukrajiny s kompletnou špedičnou službou a colným sprievodom, a to ako na prekladiskách, tak aj počas prepravy.
  • Používanie návesov a celokovových vozidiel s nákladným priestorom od 86 m3 do 120 m3, chladničiek, ako aj ľahkých vozidiel a špecializovaných koľajových vozidiel (nadrozmerný náklad).
  • Dodanie včas a so stálou konzistenciou vozidla.

Letecká preprava

Objednajte si doručovanie balíkov letecky

Automobilová preprava

Dodávka tovaru autodopravou

Námorná preprava

Námorná preprava je jednou z najekonomickejších

Konsolidácia hromadného nákladu

Konsolidácia pre ďalšiu prepravu